Benim Olmadığım Mecliste Özerklik Konuşulur

Son günlerde, T.B.M.M sinde, Futbol Milli takımımız üzerinden, Milletimizin ortak sevinçlerine, değerlerine söylenenler üzerine AKSAÇILAR Genel başkanından açıklama geldi.

Benim Olmadığım Mecliste Özerklik Konuşulur
29 Haziran 2024 - 16:23
AKSAÇLILAR basın bürosundan Genel Başkan Ahmet BEREKET imzasıyla yapılan açıklamada BEREKET şu ifadelere yer verdi. “Ne demişti Şehit liderim Muhsin YAZICIOĞLU “Benim olmadığım mecliste, özerklik konuşulur” 
Evet sen yoksun. Sen olma diye, gerek dıştaki, gerekse içteki şer güçleri, ellerinden gelen her şeyi yapıp, bu gün senin olmadığın mecliste, bırakın özerklik konuşmayı, kutsallarımızı, değer verdiğimiz, bizi biz yapan neredeyse ortak neyimiz varsa “ÜSTELİKTE MİLLETİN MECLİSİNDE” Millet vekilliği dokunulmazlığı kisvesi altına saklanarak konuşmakta, içlerindeki pisliği kustuktan sonra, hiçbir şey olmamış gibi, Milletin Vekilliğine devam etmektedirler. Bunun son örneğini, Avrupa şampiyonasında ter döken, bayrağımızı en üst seviyelerde dalgalandırmak için mücadele eden ve ilk 16 guruplarına kalmayı başaran Futbol Milli takımımızın Portekiz yenilgisi sonrası,  terör örgütünün meclisteki uzantısı partinin eski Millet vekili Ferhat Encü’nün “ Yaşasın Portekiz ” paylaşımı, akabinde kendisine sosyal medya üzerinden yapılan eleştirirler ve Terör örgütünün Meclisteki uzantısı olan partinin gurup başkan vekilinin T.B.M.M sinde Öncüye destek konuşmasında gördük. Ne demişti malum partinin gurup bakan vekili  “Ferhat Encü önceki dönem  milletvekili, 34 köylüsünü, ailesinden birçok insanı kaybetmiş ve bu ülkenin Türk Silahlı Kuvvetlerinin jetleri tarafından köyü bombalanmış biridir. Ben şu soruyu kendinize sormanızı istiyorum; sizin köyünüzden 34 insan uçaklarla bombalansaydı, köyünüze katır sırtında cenazeleri getirilseydi ve sonra o bombalamayı yapanlar terfi ettirilseydi, süreç akamete uğrasaydı siz o ülkenin milli takımını tutar mıydınız? Tutmadı diye hiç kimseyi linç etmeye hakkınız yok. Milli takımı tutmak diye bir zorunluluk da yok. Böyle bir hukuk mu var, böyle bir kanun mu var, böyle bir hüküm mü var? Kendi görüşünü ifade etmiş.” ” ifadelerini kullanmış
 Hadi Terör örgütünün meclisteki uzantısı partinin sözcülerinin söylediklerini anlıyoruz fıtratlarının gereğini yapıyorlar da, Meclis çatısı altında bunlar konuşurlarken orada bulunan, Sözde Atatürkçüler, Sözde Laikler, Sözde Milliyetçiler, sözde Dindarlar, peki ya siz, siz neden susuyorsunuz?. Temsil ettiğiniz siyasi görüşe mensup Vatandaşlarımızın oylarını alarak oturduğunuz meclis koltuklarınızda, neredeyse tüm ortak değerlerimize saldırılırken, neden sus pus oluyorsunuz? 
Evet Şehit Liderim Cennet Mekan Muhsin YAZICIOĞLU. Senin bilinçli olarak olmamanın sağlandığı T.B.M.M sinde, bu gün sadece özerklik değil, Türk Milletini bir Millet yapan Tüm ortak değerlerimize saldırıyorlar. Seni olmamanın sağlandığı mecliste bakalım daha neler konuşulacak daha nelere şahit olacağız. İşte bu yüzden diyoruz ki! Bu Milletin AKSAÇLILAR’a ihtiyacı var. Allahın izniyle önümüze çıkarılan onca engele, onca zorluğa, gerek ima yolu ile , gerek yazılı ve sözlü sosyal medya hesaplar üzerinden yapılan onca tehdide bundan önce olduğu gibi bundan sonrada gülüp geçerek Var gücümüzle Milletimizi AKSAÇILAR ile buluşturmak adına yılmadan , yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu yolda sefer bizim, menzile kavuşturmakta Aziz Milletimizin AKSAÇLILAR’a bir çığ gibi büyüyen teveccühü , Allahın izni ve yardımıyla olacaktır” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum