CUMHUR İTTİFAKI'NIN ATAŞEHİR SEÇİM BÜROSU ŞENLİK HAVASINDA AÇILDI. Gökçekaya: 25 yıldır CHP'nin yönettiği Çiğli'nin durumu ortada

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya, ilçenin 25 yıldır CHP’li başkanlar tarafından yönetildiğini ifade ederek, “İşte Çiğli’nin durumu ortada. Biz Çiğli’yi en iyi biçimde imar etmeye geliyoruz. Ben geldiğim zaman ben değil Çiğli kazanacak. Herkes kazanacak Çiğli çok daha güzel olacak” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI'NIN ATAŞEHİR SEÇİM BÜROSU ŞENLİK HAVASINDA AÇILDI.  Gökçekaya: 25 yıldır CHP'nin yönettiği Çiğli'nin durumu ortada
10 Şubat 2024 - 15:58

ATAŞEHİR’E SEÇİM BÜROSU

AK Parti’nin Çiğli Ataşehir Mahallesi Seçim Bürosu’nun açılışı, göçmen müzikleri ve halaylar eşliğinde coşkulu bir törenle gerçekleştirildi. Açılışa AK Parti İlçe Başkanı Oktay Özdemir başta olmak üzere, Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya, eşi Füsun Gökçekaya, ilçe yönetim kurulu üyeleri, partinin kadın ve gençlik kolları üyeleri, eski başkanlar, meclis üyesi aday adayları, belediye başkan aday adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya tören alanına İlçe Başkanı Oktay Özdemir ile birlikte yakılan meşaleler eşliğinde Kasaplar Meydanı’ndan yürüyerek geldi. Bu sırada vatandaşlar Gökçekaya’nın elini sıkarak başarılar diledi.

Ataşehir Seçim Bürosu kurdele kesilerek açılırken, Cumhur İttifakı’nın AK Partili Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya bir konuşma yaptı. Gökçekaya şunları söyledi: “Artık seçim bürolarımızı açmaya ve organize biçimde halkımıza ulaşmaya başlıyoruz. Ataşehir büromuz merkezi bir yerde. Burada tüm halkımızla seçimlere kadar kucaklaşacağız. Onların sorunlarını dinleyeceğiz, çözmek için çalışacağız. Ben 1966 Çiğli doğumlu bir kardeşinizim. Burada okudum büyüdüm. İşim de aşım da burada. Şimdi de Çiğli için belediye başkan adayıyım. Yaklaşık 25 yıldır CHP belediyeleri tarafından yönetilen Çiğli’nin durumu ortada. Biz Çiğli’yi en iyi biçimde imar etmeye geliyoruz. Ben geldiğim zaman ben değil Çiğli kazanacak. Herkes kazanacak Çiğli çok daha güzel olacak.

“HER İŞİ İSTİŞARE İLE YAPACAĞIZ”

Kesinlikle şunun bilinmesini istiyorum ki, ben işçi çıkarmaya değil işçi almaya Çiğli’yi geliştirmeye geliyorum. Bakın şu yol (tramvayın geçtiği Semra Aksu Caddesi) 2,5 yıldır kapalı. Esnaf perişan oldu. Bu projeler yapılsın bir şey demiyoruz saygı duyarız ama daha proğramlı ve kısa sürelerde yapılsa bu insanlar vatandaşından esnafına mağdur olmasa. Herkes büyük eziyetler çekti, dükkanlar kapandı. Bizim yapacağımız projelerde kentsel dönüşümden yollarına kadar sizlerle istişare ederek, elbirliği ile sizlerin düşüncelerinizi alarak bunları yapacağım. Kapalı kapılar ardında proje yaparak astım askıya çıktı buna uyacaksınız diye bir şey olmaz.

“EKMEKLE OYNAMAK YOK”

Ben başkan olunca kimsenin ekmeği ile oynamayacağım. Ak Partili bir başkan olarak her partiye ve görüşe eşit mesafede olacağım. Belediyemizde başkanlık kapısı Çiğlilere sonuna kadar açık olacak. Çiğli’yi hemşehrilerimizle, onların görüş ve istekleri doğrultusunda yöneteceğiz. Çiğlimize devletimizin yatırımları dahil belediyemizin sorumluluğundaki tüm hizmetleri getireceğiz. Elbette projelerimiz var. Herkese dokunacak hayatını değiştirecek bir şeyler kazandıracak projelerimiz var. Evinizin içine kadar girecek projeleri yakında açıklayacağız. Çiğli o projeleri duyacak ve çok beğenecek. Ben belediye başkanı olmaya, kazanmaya hazırım. Siz de hazırsanız gelin el ele beraber bu işi başaralım. Sefer bizden zafer Allah’tan.”

Gökçekaya’nın konuşmasının ardından, törene katılanlar göçmen müzikleri ve davul zurnalı halaylar eşliğinde oyunlar oynadı. Gökçekaya, oynadığı zeybek oyunu ile büyük alkış aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum