Demet Evgar hayranlarını korkuttu

Show TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Bahar’ın başrol oyuncusu Demet Evgar, Elle Style Awards gecesine bastonla geldi.

Demet Evgar hayranlarını korkuttu
04 Haziran 2024 - 10:53
Demet Evgar yeni yılın en başarılı dizisi Bahar’ın set temposu nedeniyle ayağında yırtık oluştuğunu anlattı.
"Ayağım set temposunda biraz yoruldu, yırtık var. Tam teşekkülü bir MR çekilmesi gerek ama iyiyim. Biraz nazar değdi" diyen başarılı oyuncu Mandarin Oriental Bosphorus’ta düzenlenen Style Awards gecesine bastonla geldi. İlerleyen saatlerde de ünlü oyuncu tekerlekli sandalye kullandı.
Son dönemde set ekibiyle kavga ettiği iddiasıyla gündeme gelen Demet Evgar ekibine teşekkür ederek aralarında bir sorun olmadığına vurgu yaptı ve "Yaptığım her işe müthiş bir sevdayla, tutkuyla tutunuyorum. Tutunamayacağım işleri kabul etmiyorum ama burada ekibin çok büyük kıymeti oluyor. Bu yükseliş kesinlikle kale gibi Bahar ekibine aittir. Bunu hiçbir zaman üstüme alabileceğim bir şey değil. Çünkü çok zevkli sürekli sinema filmi gibi yaratımın içinde olduğu ve birbirimize izin verdiğimiz ortam var. O yüzden nazar değmesi normal… Çok görülen bir şey değil çünkü bu tür bu tip işler…" diye konuştu.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum