Geleneksel Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği Kahvaltı organizasyonu

Geleneksel Kars Ardahan Iğdır Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği Kahvaltı organizasyonu
28 Ekim 2023 - 13:56
Kars Ardahan Iğdır Dernekleri Federasyon Başkanı Çetin Demir geleneksel olarak düzenlediği basınla tanışma gününde yapmış olduğu konuşmada şu ifadelere yer verdi,

Geleneksel Kars Ardahan Iğdır Federasyonunun düzenlediği Kahvaltı organizasyonu
Geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz basınla tanışma günü. Basınla tanışma kahvaltısı günü düzenliyoruz. Yapacağımız işleri etkinlikleri sizlerle ve basınla paylaşmak için bu organizasyonu düzenledik. Konuşmama geçmeden önce İsrail’in Filistin’e yapmış olduğu zulümleri çocuklarımızı annelerimizi, kadınlarımızı, katlettiği için şiddetle kınıyorum.
Değerli meclis üyelerim değerli başkanlarım, iş insanları, En önemlisi çok değerli dernek başkanlarım. Hepiniz hoş geldiniz.Kahvaltımızın amacı siz değerli insanlarla ve basınla bir araya gelmek, yaptıklarımızı ve yapacak olduklarımızı hep birlikte konuşmaktır. Hepinizin emeğine sağlık hepinize tekrar teşekkür ederim.
Federasyon olarak 2008 den yılından beri rahmetli Ömer Osmanoğulları tarafından kurulan ve kurucularından aramızda olan Zafer Sarıtaş ı da sahneye almak istiyorum.
Federasyonumuz 2008 den kurulduktan sonra değerli başkanımız Zafer başkanımız bize devrettikten sonra çıtayı daha yukarı çıkarmak için canla başla çalışmaya devam ettik, Ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz.


Bundan sonraki programlarımız.
30 Ekim  pazartesi Çiğli Belediyesinin , konferans salonunda  Kars düşman işgalinden kurtuluşu 103 yılını kutlayacağız.
11 Kasımda saat: 13.00 de Bostanlı kapalı Pazar yerinde sizlerle buluşacağız.
Çetin DEMİR sadece kars'ın düşman işgalini değil Iğdır’ında ardahan'ın da düşman işgalini koruyacağız dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum