Kasapoğlu'ndan Milli Okçularımıza Tam Destek

Kasapoğlu'ndan Milli Okçularımıza Tam Destek
16 Kasım 2023 - 10:47
Önceki dönem Gençlik ve Spor Bakanı, Ak Parti İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu, milli okçularımıza destek tweeti yayınladı.

Mete Gazoz'un paylaştığı tweeti alıntılayan Kasapoğlu:" İşlem tamam Mete" sözleriyle, Milli Okçularımıza desteğini ifade etti.


Milli sporcu Mete Gazoz'un yarıştığı "Klasik Yay En İyi Erkek Sporcu" kategorisi için destek istediği tweeti paylaşınca, bir önceki dönem Gençlik ve  Spor Bakanı da "İşlem tamam" dedi. Oylamaya katılarak desteğini ifade eden Kasapoğlu, sporcularımız için destek çağrısında bulundu.Şampiyon okçu Mete Gazoz; “Sayın bakanım tüm bu başarılarda çok büyük emeğiniz var. Desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Umuyorum ki üç ödülü de ülkemize getireceğiz.” Tweeti ile Kasapoğlu’na teşekkür etti.

Dünya Okçuluk Federasyonu'nun düzenlediği ve Türkiye'den 3 milli okçumuzun aday gösterildiği "yılın sporcusu" ödülü geri sayımı başladı. Yılın sporcusu oylamasında yarışacağı belirtilen sporcularımız, 9 kategoriden 3'ünde aday gösterildi.

Klasik yay erkekler kategorisinde Mete Gazoz, paralimpik erkekler kategorisinde Bahattin Hekimoğlu ve paralimpik kadınlar kategorisinde Öznur Cüre Girdi, organizasyon kapsamında aday gösterilen sporcular arasında yerini aldı.  

Oylamaya "www.worldarcheryawards.com" adresinden, 10 Aralık tarihine kadar katılım sağlanabiliyor.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum